Umrežavanje

ICGEB

IMGGI je od osnivanja član Međunarodnog centra za genetičko inženjerstvo i biotehnologiju (International Centre for Molecular Genetic Engineering and Biotehnology, ICGEB). IMGGI je među prvima stekao status pridruženog centra ICGEB i uključen je u sve aktivnosti ove međunarodne organizacije.

BIO4

BIO4 kampus (BIO4 = biomedicina, biotehnologija, biodiverzitet i bioinformatika) je zamišljen kao pokretačka snaga za funkcionalno povezivanje savremenih tehnologija i pozicioniranje Srbije na globalnoj naučnoj i ekonomskoj sceni zasnovanoj na znanju. IMGGI će biti jedan od ključnih nosilaca aktivnosti u BIO4 kampusu, koji će predstavljati idealan inovacioni ekosistem za multidisciplinarnu grupu institucija koju će okupiti.

Alumni

Alumni mrežu IMGGI čini veliki broj istraživača koji su karijeru započetu u IMGGI nastavili u inostranstvu. Na stranici Alumni se nalazi link za prijavu preko koga i već prijavljeni mogu ažurirati svoje podatke.