ИНСТИТУТ ЗА МОЛЕКУЛАРНУ ГЕНЕТИКУ
И ГЕНЕТИЧКО ИНЖЕЊЕРСТВО
Универзитет у Београду

CEEPUS мрежа “Managing forests for climate change”

Руководилац: Проф. Др. Милан Матаруга, Шумарски факултет, Универзитет у Бањој Луци, Република Српска, Босна и Херцеговина

CEEPUS је централно европски програм за размену универзитетских студија чија је основна активност умрежавање Универзитета путем оснивања заједничких програма за студенте основних и докторских студија, као основе за успостављање механизама за стицање заједничких диплома.

У мрежи учествују Шумарски факултети из региона (Босна и Херцеговина, Хрватска, Северна Македонија, Словенија и Србија) као и Институт за молекуларну генетику и генетичко инжењерство (ИМГГИ) Универзитета у Београду и Институт за низијско шумарство и животну средину (ИЛФЕ) Универзитета у Новом Саду.

Адреса седишта / Поштанска адреса: Војводе Степе 444а, 11042 Београд 152, Србија / Web System By Emarket1ng.NET