Veterinarska stanica Equus Vet d.o.o. Salaš Noćajski, Invetlab d.o.o. Adaševci, Veterinarska stanica Koker d.o.o., Adaševci i Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjersvo, Univerzitet u Beogradu pozivaju zainteresovane građane kao i stručnu javnost da se upoznaju sa projektom: "Innovative probiotic for diabetes management in pets: development and commercialization", i da daju svoje komentare, sugestije i predloge u pogledu programa za upravljanje zaštitom životne sredine i socijalnim pitanjima.

Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu i Zavod za intelektualnu svojinu Republike Srbije raspisuju konkurs za inovativni studentski naučno-istraživački projekat.

Strana 1 od 18